Hakkımızda

ETS Endüstriyel temizlik Sistemleri AŞ. 2003 yılından bu yana endüstriyel kağıt üreticisi olarak kurumsal şirketlere hastanelere, otellere, alışveriş merkezlerine, fabrikalara ve benzeri kuruluşlara endüstriyel temizlik kağıtları ve temizlik ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmaktadır.

ETS özverili,istikrarlı ve dürüst ticaret anlayışı ile gelişimini sürdürmektedir. Özellikle geniş ürün yelpazesi, üstün hizmet anlayışı ve tutarlı yaklaşımları ile sektörün en saygın kuruluşlarından biri olmuştur. 2006 yılında DTS Dozajlama Sistemleri’ni de bünyesine katarak kadrosunu güçlendiren, satış stratejilerini rekabet koşullarının üstünde bir çizgiye taşıyan, standartlara uygun üretimi maksimum kalitede gerçekleştiren ve lojistik alanlarını da büyütmek hedefi içinde olan ETS, kalite ve hizmet bekleyen müşterilerinin ilk tercihi olmayı hedeflemektedir.

ETS bünyesinde bulundurduğu Thetra, Karia ve Clark markalarının geniş üretim kapasitesine sahip olup, kalite ve fiyat avantajlarını da bir arada sunmaktadır.

ETS Endüstriyel Temizlik Sistemleri A.Ş. © 2014....